Season: Team: Previous seasons
Date Time Team Venue Competition Opposition Sponsor Result
Sat 28 Apr 13:30 First Eleven Away Friendly Windsor
Sat 28 Apr 13:30 Second Eleven Home Friendly Windsor 2
Sat 5 May 13:00 First Eleven Home TVL D3A High Wycombe 3 Win/Lose
Sat 5 May 13:00 Second Eleven Away TVL D6A Harefield 3 Win/Lose
Sat 12 May 13:00 First Eleven Away TVL D3A Wooburn Narkovians Win/Lose
Sat 12 May 13:00 Second Eleven Home TVL D6A Barnes Wild Geese Win/Lose
Sun 13 May 14:00 Sunday Eleven Home Friendly Wooburn Narkovians
Sat 19 May 13:00 First Eleven Home TVL D3A Falkland 2 Win/Lose
Sat 19 May 13:00 Second Eleven Away TVL D6A Farnham Common 2 Win/Lose
Sun 20 May 14:00 Sunday Eleven Home Friendly Ham and Petersham CC
Sat 26 May 13:00 First Eleven Away TVL D3A Purley On Thames Win/Lose
Sat 26 May 13:00 Second Eleven Home TVL D6A OMT 2 Win/Lose
Sun 27 May 14:00 Sunday Eleven Home Friendly Harrow Wayfarers CC
Sat 2 Jun 13:00 First Eleven Home TVL D3A Finchampstead 3 Win/Lose
Sat 2 Jun 13:00 Second Eleven Away TVL D6A Slough 4 Win/Lose
Sat 9 Jun 13:00 First Eleven Away TVL D3A Cove 2
Sat 9 Jun 13:00 Second Eleven Home TVL D6A Eastcote 4
Sun 10 Jun 14:00 Sunday Eleven Home Friendly Sonning
Sat 16 Jun 13:00 First Eleven Home TVL D3A Fleet
Sat 16 Jun 13:00 Second Eleven Away TVL D6A Tring Park 3
Sun 17 Jun 14:00 Sunday Eleven Home Friendly Prestcold CC
Sat 23 Jun 13:00 First Eleven Away TVL D3A Bagshot
Sat 23 Jun 13:00 Second Eleven Home TVL D6A Chiswick & Whitton 2
Sun 24 Jun 14:00 Sunday Eleven Home Friendly Thames Valley Ramblers
Sat 30 Jun 13:00 First Eleven Home TVL D3A Harefield 2
Sat 30 Jun 13:00 Second Eleven Away TVL D6A Wraysbury 2
Sun 1 Jul 14:00 Sunday Eleven Away Friendly Taplow
Sat 7 Jul 13:00 First Eleven Away TVL D3A High Wycombe 3
Sat 7 Jul 13:00 Second Eleven Home TVL D6A Harefield 3
Sun 8 Jul 14:00 Sunday Eleven Home Friendly Woodlands CC
Sat 14 Jul 13:00 First Eleven Home TVL D3A Wooburn Narkovians
Sat 14 Jul 13:00 Second Eleven Away TVL D6A Barnes Wild Geese
Sun 15 Jul 14:00 Sunday Eleven Home Friendly Peppard Stoke Row Cricket Club
Sat 21 Jul 13:00 First Eleven Away TVL D3A Falkland 2
Sat 21 Jul 13:00 Second Eleven Home TVL D6A Farnham Common 2
Sun 22 Jul 14:00 Sunday Eleven Home Friendly Friends CC
Sat 28 Jul 13:00 First Eleven Home TVL D3A Purley On Thames
Sat 28 Jul 13:00 Second Eleven Away TVL D6A OMT 2
Sun 29 Jul 14:00 Sunday Eleven Home Friendly HTH C.C.
Sat 4 Aug 13:00 First Eleven Away TVL D3A Finchampstead 3
Sat 4 Aug 13:00 Second Eleven Home TVL D6A Slough 4
Sun 5 Aug 14:00 Sunday Eleven Home Friendly Regals CC
Sat 11 Aug 12:30 First Eleven Home TVL D3A Cove 2 Win/Lose
Sat 11 Aug 12:30 Second Eleven Away TVL D6A Eastcote 4 Win/Lose
Sun 12 Aug 14:00 Sunday Eleven Home Friendly Metropolitan Line
Sat 18 Aug 12:30 First Eleven Away TVL D3A Fleet Win/Lose
Sat 18 Aug 12:30 Second Eleven Home TVL D6A Tring Park 3 Win/Lose
Sun 19 Aug 14:00 Sunday Eleven Home Friendly TBC
Sat 25 Aug 12:30 First Eleven Home TVL D3A Bagshot Win/Lose
Sat 25 Aug 12:30 Second Eleven Away TVL D6A Chiswick & Whitton 2 Win/Lose
Sun 26 Aug 14:00 Sunday Eleven Home Friendly Wimbledon United CC
Sat 1 Sep 12:30 First Eleven Away TVL D3A Harefield 2 Win/Lose
Sat 1 Sep 12:30 Second Eleven Home TVL D6A Wraysbury 2 Win/Lose
Sun 2 Sep 13:30 Sunday Eleven Home Friendly Holton & Wheatley
Sat 8 Sep 12:30 First Eleven Home Friendly Mick "Greeny" Green Memorial Game
Sun 9 Sep 13:30 Sunday Eleven Home Friendly Fiddlers
Sun 16 Sep 13:30 Sunday Eleven Home Friendly Fleet Street Strollers